MSI lanceert exclusieve Powered by MSI builds met ambassadeur Don Kaaklijn

Onze nieuwsberichten zijn gebaseerd op de laatste actualiteiten en persberichten.
Esther
Door Esther

Het officiële persbericht

MSI Benelux introduceert met trots drie exclusieve Powered by MSI-desktopsystemen. De krachtige, compleet geassembleerde systemen zijn ontwikkeld met als doel om high-performance gaming en contentcreatie toegankelijk te maken voor een breed publiek. De lancering wordt ondersteund door MSI-ambassadeur Don Kaaklijn, die zelf streamt met één van de aangeboden configuraties. Don Kaaklijn is een van de meest herkenbare gezichten in de Nederlandse streamingwereld. Met zijn energieke stijl en sterke community is hij uitgegroeid tot een authentieke stem binnen de gaming scene. Hij weet dan ook als geen ander wat er nodig is voor een soepele, krachtige game-ervaring en heeft daarom samengewerkt met MSI om een desktop samen te stellen die perfect aansluit bij de wensen van zowel casual als competitieve gamers. Een machine waar je u tegen zegt. 99 in de chat!

Met Powered by MSI biedt MSI een oplossing voor gamers en creators die op zoek zijn naar een systeem dat direct uit de doos topprestaties levert. Elk systeem is vrijwel volledig opgebouwd uit MSI-componenten; waaronder moederbord, grafische kaart, koeling, behuizing en voeding, en wordt professioneel gebouwd, getest en klaar voor gebruik geleverd met behulp van FlowUp. Hierbij hoeven gebruikers zich geen zorgen te maken over compatibiliteit of installatie.

De drie modellen die nu verkrijgbaar zijn: (“Ik hoor je" - FlowUp x Powered by MSI, “Enge PC" - FlowUp x Powered by MSI en “Veel te ziek" - FlowUp x Powered by MSI) variëren van een krachtige instapconfiguratie tot een high-end model voor veeleisende gebruikers. Dit high-end systeem, de Veel te ziek - FlowUp x Powered by MSI configuratie, is identiek aan de desktop die Don Kaaklijn gebruikt tijdens zijn livestreams. Deze configuratie is voorzien van een AMD R7 9800X3D-processor, MPG X870E CARBON WIFI, GeForce RTX 5090 32G SUPRIM LIQUID SOC, 2x 32GB RAM, SPATIUM M470 PRO 2TB SSD, MPG A1250GS PCIE5 en een MAG CORELIQUID E360 waterkoeling in de MEG MEASTRO 700L PZ. Met deze componenten doet het zijn naam eer aan: meer dan uitstekende prestaties in games als Call of Duty: Warzone en Fortnite en is het daarnaast ook geschikt voor streaming en contentproductie.

Delen op
Geen reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *